Replikvideo Facebookta
Reklamlar
Oyun oyna
Yer Gök Aşk 91. Bölüm Fragmanı
Favorilerime Ekle
Video Player 10sn içinde yüklenmezse bu linkten flash playerinizi güncelleyin

Yer Gök Aşk 91. Bölüm Fragmanı izle

yer gök aşk 91. yeni Bölümü ile 15 ekim 2012 pazartesi akşamı fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak... farkı bizimle yaşayın...
91 Bölümün Özeti:
Sevda hastanede babasından ve abisinden kurtulmayı başarır. Ne var ki parmaklıklar ardında da canı hala tehlikededir. Yiğit hala Münevver’e aşıktır. Münevver ne kadar bu aşktan kaçsa da, kader yine onları karşılaştıracaktır. Bade’nin bebeği yoktur artık ve yaşamak için de bir nedeni… Mehmet onu bu halde görmeye dayanamaz; ölüme bile olsa Bade’yle gitmeye hazırdır. Küçük Yılmaz’ın tek hayali babasının onu bir gün affetmesidir. Yılmaz için Yusuf’un acısını sarmanın tek yolu belki de Küçük Yılmaz’a gönül kapısını açmak olacaktır. Yusuf göçüp gitmiştir ama hayat devam eder. Günler aylar geçer. Havva’nın karnı büyür ama hayata dair umutları birer birer yok olmaktadır. Ali Ömer Kanada’ya geri dönmekle dönmemek arasında kararsızken hiç ummadığı bir misafir, planlarını değiştirecektir. Uzun zaman suskun kalan Hamiyet felci yenmiş ve konuşmasının vakti gelmiştir. Bütün aileyi bir araya toplar; ancak söyleyeceği iki üç kelime herkesi şoke etmeye yetecektir.


Reklamlar
Bu fragmanı sitene ekle
Bu video Genesis tarafından 1 yıl önce Fragman kategorisine eklendi. 28,953 kez izlendi.
Facebook Hesabınızla yorum yapabilirsiniz
Yorumlar (4)
Misafir
Misafir tarafından 1 yıl önce yazıldı
(0)    
FoxTv-nın iki diziside mükemmel . 'Lale devri' de 'Yer Gök aşk' da çok güzel bir diziler ve tek izlediklerim. Emegi gecen her kese teşekkürler. Ellerinize sağlık.
Misafir
Misafir tarafından 1 yıl önce yazıldı
(0)    
Arkadaslar, film guzel, ama yeni birseyler eklemeniz gerekir, cunku boyle gidecekse filmin tadi gider, biz Kazakistanliklar filmi dort gozle seyrediyoruz.
Misafir
Misafir tarafından 1 yıl önce yazıldı
(0)    
tarihi hata yönetmen bunun bedelini ödeyecek yusuf havva yoksa bu filim hamiyet le mi gider sanıyorsunuz
Misafir
Misafir tarafından 1 yıl önce yazıldı
(0)    
sevda ile aşkı havva ile yusufun aşk büyüsünü tutturamaz çünkü filim yusuf ile havva yla başlamıştı ve tam 94 bölüm dizi nefes kesti ama havvada göç.ünce yönetmen başda yergökaşk tümüyle bizden buraya kadar demiştir kimse kimseyi kandırıp aldatmasın bakın zamanla göreceksiniz izlenme oranını nasıl düşecek çünkü olay şu havva nın ölümü komik ve kolay oldu filim ciddiyeti yani inandırıcılığını kaybetti şimdi sevda hapisten çıkmış kapıya dayanmış kocası olacak adam şirkete konmuş mehmet yeniden çanakkale bukezde geçilirmi savaşı verecek yani aynı dava olmaz aynı senaryo yürümez açıkçası hepimiz artık yusuf la havva nın hamiyet in önünde galip gelip kavuşması derken iki yeni aşık gelip havva yl yusufun hemde aynı rolünü alacak halk aynı davayı sevmez izlemez filim sevda yla başlasaydı neyse ama 94 ten sonra kadro döküldü bu şu demek yergökaşk bu filim ya son bulmalı yada yusuf ve havva ölmeden kavuşmalıydı yönetmen bu saatten sonra halka başka başrolle rle bu diziyi zor seyrettirir
Yorum Ekle
avatar
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?

Ben 10 Oyunları Farm Oyunları Yepi Oyun Kral Oyun Robot Oyunları Barbie Oyunları